Tehnoloogia loodusest

Uus elektrooniline hapniku-radikaalide generaator
Osooneeritud veetoodete tehnoloogia:
- hävitab 99,999% patogeenidest
  5 sekundi jooksul
 

Uus tehnoloogia muudab maailma

Uus elektrooniline hapniku-radikaalne generaator => EORG

Soome EOD Euroopa ettevõte on välja töötanud uue EORG-tehnoloogia. EORG-tehnoloogia on elektrokeemiline viis osooni ja muude looduslikult esinevate reaktiivsete hapnikuliikide tootmiseks otse vette.

EOD-seadmetega saate muuta veemolekule desinfitseerivateks hapnikuliikideks, mis kõrvaldab oksüdatsioonireaktsioonide abil tõhusalt lisandid ja mikroobid, nagu orgaaniline mustus ja patogeenid, jätmata maha pesuaine- ja keemilisi jääke.

On tõestatud, et EORG-tehnoloogia abil toodetud osoonitud vesi kõrvaldab 99,999% uuritud patogeenidest

5 sekundi jooksul.

Seega on osoonitud vesi tänapäevane ja keskkonnasõbralik lahendus võrreldes traditsiooniliste desinfitseerivate vahenditega. Kuna osoonitud vesi on jääkidevaba desinfitseerija, võimaldab see toiduga kokkupuutuvate pindade, kangaste/polstrite ja erinevate töövahendite ohutut puhastamist. Lisaks võimaldab osoonitud vesi terviklikku ja kemikaalivaba puhtust näiteks avalikes kohtades ning sanitaar-, teenindus-, kliendi- ja vastuvõturuumides.

Osoonitud vee efektiivsust erinevate patogeenide ja mikroobide vastu on uuritud juba üle sajandi ja selle teema kohta on sadu teaduspublikatsioone. Vee osoonimist on pikka aega kasutatud näiteks pudelivee desinfitseerimisel.

TM

Electronic oxygen radical generator

Technology

Uus tehnoloogia loodusest

Meie teadlased tegid 2019. aastal läbimurde vee elektrolüüsi tehnoloogias. Nad leidsid viisi, kuidas rakendada maa kõige tõestatumat, loomulikumat ja tõhusamat viisi desinfitseerimiseks.

Esimest korda ajaloos on hapnikuradikaalide ja osooni tekitamiseks elektrolüüsiga võimalik kasutada ainult tavalist kraanivett.

Meie innovatsioon võimaldab mitte ainult osooni, vaid ka hapnikuradikaalide moodustumist. Hapnikuradikaalid on patogeenide vastu teadaolevalt tõhusamad kui tavaline osoonitud vesi. See uus tehnoloogia annab meie seadmele võimaluse toota desinfitseerivat vett soodsamalt ja mitu korda tõhusamalt kui see on varem võimalik olnud.

Meie uue EORG-tehnoloogia abil tekkinud hapnikuradikaalvesi suudab 5 sekundi jooksul kõrvaldada kuni 99,999% mikroobidest, bakteritest, viirustest, hallitusest, seentest, algloomadest ja mitmesuguseid patogeene varjestavast biokilest.

Ülemaailmselt sama kontsentratsiooniga kasutatav regulaarne osoonitud vesi võtab sama desinfitseerimistulemuse saavutamiseks vähemalt 30–60 sekundit. Sellistes kontsentratsioonides ei suuda traditsioonilised puhastuskemikaalid osoonitud veega konkureerida.

Meie EORG-tehnoloogia efektiivsust testib ja kontrollib maailma juhtiv testimis- ja sertifitseerimisettevõte SGS.

Mis on vee osoonimine?

Osoon on looduslikult olemas kolme hapniku aatomit sisaldav gaas. Samuti lahustub see looduslikult vees, sajab vihmana ja aitab taimedel võidelda haigustega ning pakub metsloomadele puhast joogivett.

Pärast äikesetormi või tugevat vihma on osoon see, mida saate tunda värske õhu lõhnana. Kui osoon lahustatakse puhtas vees, laguneb juba pool sellest hapnikuks 20–30 minuti jooksul. Lisandid vees kiirendavad tohutult saasteainete lagunemist osoonist põhjustatud oksüdatsiooni tõttu.

Osooni on veepuhastuses kasutatud juba üle sajandi. Seega on lisaks tekkivatele biofilmidele ja eostele sadu artikleid ja väljaandeid selle fenomenaalsete desinfitseerimisvõimaluste kohta patogeenide, sealhulgas viiruste, bakterite, hallitusseente, pärmi ja algloomade vastu. Osooni ja hapnikuradikaalide oksüdatsioonivõime on efektiivne ka orgaanilise ja anorgaanilise mustuse suhtes.

Millega erineme teistest?

EORG tehnoloogia töötab vee elektrorolüüsi põhimõttel, jagades veemolekulid ja muutes need lisaks osoonile, tänu teedrajavale nanomaterjalide tehnoloogiale, ka hapnikuradikaalideks. Hapnikuradikaalid on mitteselektiivsed oksüdeerijad, millel on veelgi suurem oksüdatsioonipotentsiaal kui selektiivsel osoonil.

EORG-tehnoloogia abil tekkinud osooni- ja hapnikuradikaalid lahustatakse veest kohe, kui need veest tekivad. Lahustatud olekus on osooni ja hapnikuradikaalide vorme ohutu käsitseda, kuna nende jõud rakendatakse veekeskkonda.

1 ppm (miljondikosa) hapnikuradikaalne vesi võrdub õhus oleva peaaegu 500 ppm osoonigaasi efektiivsusega. 4–8 ppm osooni kontsentratsioon vees on osutunud inimestele ja loomadele ohutuks, kui palju vähem kui 500 ppm osoongaasi on surmav ja fütotoksiline. Osoongaas ja osooniseeritud vesi on kaks täiesti erinevat tehnoloogiat, mida ei saa võrrelda. Gaasiline osoon on ebastabiilne ja kahjulik, olge õhuosonaatoritega ettevaatlik. Seetõttu kasutasime osooni jõudu ohutul vedelal kujul.

 

Muudame desinfitseerimismaailma

Oleme 25-aastane jae- ja turustusettevõte. Peakontor asub Tallinnas, Eestis. Ettevõttel on Baltikumis üle 60 osakonna ja see annab tööd enam kui 400 inimesele.

Põhitegevus on kontori- ja koolitarvete jae- ja hulgimüük. CHARLOT töötab kõigis müügisektorites - B2B, hulgimüügis ja oma jaemüügis. Meie klientideks on riigi- ja munitsipaalettevõtted, eraettevõtted erinevatest tegevusvaldkondadest, erakliendid.

Lisaks toodame kooli- ja kontoritarbeid oma ettevõttes Kohilas.

Tehas ekspordib oma tooteid 80% ulatuses Skandinaaviasse.

2020. aasta kevadel sõlmis CHARLOT lepingu EOD Europe toodete ülemaailseks levitamiseks. CHARLOT on EOD Europe partner ja distribuutor.

Otsime kliente üle kogu maailma.

SARS-CoV-2 testraporti leiad

 siit

 
 
 

TM

Oleme avatud uutele võimalustele. Ükskõik, kas olete huvitatud ärist või on teil midagi uuenduslikku ja ainulaadset laual, aitaksime hea meelega. Saatke meile oma kontaktid e-posti teel ja me võtame teiega esimesel võimalusel ühendust.

Estonia: +372 510 6497

Finland: +358 40 848 1305

e-mail: eod@charlot.ee

 

CHARLOT OU

Helgi tee 1, Peetri
75312 Estonia

© 2020 by Charlot

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon